15 % sleva s kódem LASKA + DOPRAVA ZDARMA nad 3000 CZK/120 EUR

Modrá sada 3x Premium Bio Active Collagen

NAIADA® Modrá dárková sada obsahuje 3x Premium Bio Active Collagen, zlatou skleničku s logem Naiada® a samozřejmě dárkové balení, které Vám ušetří čas a obdarovanému udělá radost.

NAIADA® BIO ACTIVE kolagen nabízí nejvyšší možnou kvalitu hydrolyzovaného mořského kolagenu typu I, II a III. Jednotlivé složky pozitivně působí při redukci vrásek, hydrataci pleti, zvyšuje kvalitu vlasů, nehtů a kloubů. Díky vysoké biologické kvalitě jednotlivých složek a vysoké dávce kolagenu získáte pravidelným užíváním stálou krásu, mládí, zdraví a vitalitu. NAIADA® BIO ACTIVE kolagen je obohacený i o složku Vitamin Blend, která obsahuje kombinaci vitamínů pro lepší vstřebávání a posílení imunity. Kompletní složení naleznete v detailu produktu.

Zlatá sklenička s logem NAIADA® pro ještě větší požitek z pití kolagenu.

Skladem (>5 ks)
3 722,32 Kč –14 % 3 187,50 Kč 3 570 Kč včetně DPH
Kategorie: Naše produkty
Modrá sada
Dárková sada
3 722,32 Kč –14 %

3x prémiový Bio Active Collagen

Bio Active Collagen se skládá z mořského hydrolyzovaného kolagenu typu I, II a III. Moderní technologie procesu výroby a získávání čistého hydrolyzovaného mořského kolagenu nabízí nejvyšší biologickou hodnotu obsahu na jednu dávku. Krom samotného mořského kolagenu je produkt obohacen o složku Vitamin® Blend, která se skládá z komplexu vitamínů. Tyto vitamíny posilují celkovou imunitu, vitalitu a zvyšují vstřebávání kolagenu při užívání. Měsíční balení obsahuje mega dávku a to konkrétně 6 800 mg kvalitního mořského kolagenu. Což je 2-3x vyšší dávka oproti konkurenci.

Složení produktu

Velikost jedné dávky 7 g
Celkový počet dávek v 1 balení 30

Hmotnost: 210 g 

KOMBINACE HYDROLYZOVANÉHO RYBÍHO KOLAGENU  6 800 mg na 1 dávku
Kolagen typu I 80 %
Kolagen typu II 18 %
Kolagen typu III 2 % 

SMĚS VITAMINŮ NAIADA® pro Vaši krásu, zdraví a vitalitu (VITAMIN NAIADA® BLEND 200 mg) kyselina askorbovácitrát horčíku a čistý hořčíkaskorbát vápenatý a vitamin B.  Kompletní složení naleznete v detailu produktu.

 

Dávkování

Jednou denně si připravte nápoj rozmícháním 1 odměrky prášku (7 g - PROSÍME VĚNUJTE POZORNOST ZNAČENÍ NA ODMĚRCE, KTEROU BALENÍ OBSAHUJE) v 2 dcl vody, džusu nebo jiném nesyceném nápoji. Pro maximální účinek se doporučuje absolvovat alespoň 3 měsíční kůru. Mořský kolagen neobsahuje žádné alergeny a není toxický.

 

Účinky Kolagenu

– intenzivní hloubková hydratace
– eliminace vrásek na tváři
– zvýšení elasticity a zpomalení stárnutí pokožky
– zesvětlení pigmentových skvrn
– posílení vlasů, lepší kvalita nehtů a jejich odolnost vůči lámání
– účinná doplňková léčba při léčbě celulitidy
– zlepšení strií a rozšířených žilek
– podpora funkce mozku
– kvalitnější spánek
– zpomalení známek stárnutí
– regenerace pojiv
– budování funkční svalové hmoty

Sada obsahuje

– 3x prémiový Bio Active Collagen

– zlatou skleničku s logem Naiada®

– dárkové balení

 

Upozornění:

Tyto doplňky stravy skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by se měly poradit se svým ošetřujícím lékařem (pro těhotné a kojící ženy existuje celá řada speciálních výživových doplňků o jejich konzumaci je nutné poradit se se svým lékařem). Distributor neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku. Před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku.

výrobce: Carduus Wealth Advisors AG, Poststrasse 14, 6302 Zug. Switzerland

distributor: Naiada, s.r.o., Vlastina 602/23, Severní Předměstí 323 00 Plzeň

Zpět do obchodu