DOPRAVA ZDARMA nad 3000 CZK/120 EUR

Příběh švýcarských doplňků stravy

onas-2

NAIADA® jsou švýcarské doplňky stravy, které vznikly spojením prémiové kvality použitých surovin a dlouholetých zkušeností expertů.

Za značkou NAIADA® stojí paní Andrea Verešová - zakladatelka, modelka a hlavně milující maminka a manželka, která chce pro své nejbližší jenom to nejlepší. 

Náš příběh...

Jednou jsem si položila otázku: "Kdo by nechtěl zůstat věčně mladý, zdravý a krásný?" A odpověděla jsem si, že asi nikdo,  že všichni chceme být zdraví, krásní a vitální, abychom si mohli užívat života a trávit chvíle se svými blízkými.

Všichni velmi dobře víme, že kvalitní doplňky stravy jsou velice důležité pro náš organismus. Na druhou stranu asi nikdo z nás nechce užívat kvanta nekvalitních přípravků, které jenom zatěžují lidský organismus a přitom nemají žádný efekt.

A právě proto jsem se rozhodla zafinancovat vývoj vlastních unikátních produktů, které jsou opravdu účinné a pomáhají. 

Proč NAIADA®

Naiada je mořská víla, která čerpá svou sílu a energii z vody a přírody. Je to řecká mytologická bytost, která mě inspirovala k tomu, abych založila značku, která bude nejen symbolem zdraví a krásy, ale také prémiové kvality. Značku, která by propojila jedinečné znalosti vědců a čistotu toho, co nám naše matka příroda nabízí.


S láskou, A.V.

 

Zpět do obchodu